.

.

Дрвени Шапка Организатор со 8 Клипови Шапка Ѕид Виси Рек Boho Шапка Рек Екранот Оркестарот Дрво Шапка Закачалка Бохемски Капа Држачот за Ѕид Шапка Складирање Закачал

Дрвени Шапка Организатор со 8 Клипови Шапка Ѕид Виси Рек Boho Шапка Рек Екранот Оркестарот Дрво Шапка Закачалка

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Соодветна големина : дрвени шапка организатор карактеристики едноставен изглед и boho стил, дрвена полица е за 13.77 инчи долго и должина од dowel до дното на tassel е околу 5 метри; Секој сет на шапка решетката е опремен со 8 мали дрвени клипови, доволно за секојдневните потреби.Сигурен квалитет : на ѕидот виси решетката е направен од дрво и платно, сигурни и трајни материјали направи меки и удобни да го допре и да го донесе убаво цврстината и набитост, обезбедување на вашата долгорочна употреба.Лесен за користење : секој boho шапка рек екранот оркестарот е рачно изработени и деликатна во дизајн, нема собрание е потребно и може да се спушти слушалката веднаш, освен на полица простор, додека избегнување на кабинети или фиоки за уништување на вашите капи.Внимателен подароци : дрво шапка закачалка бохемски капа носителот може да биде симпатична и практичен подарок за вашите пријатели, членови од семејството и соседите на свадба, годишнина, роденден, housewarming партија, Божиќ, или други прилики, народот ќе биде задоволен за да го добиете вашиот подароци; ве Молиме имајте предвид дека објектот не содржат капи.Широко се применува : ова boho дрвени шапка решетката може да се широко се применуваат во затворен места, дом, канцеларија, дневна соба, кујна и така натаму, да се донесе една симпатична и жива декорација на вашата соба, како и да обезбеди лесен начин за организирање на вашиот капи.Лесен за користење : Секој boho шапка рек екранот оркестарот е рачно изработени и деликатна во дизајн, нема собрание е потребно и може да се спушти слушалката веднаш, освен на полица простор, додека избегнување на кабинети или фиоки за уништување на вашите капи.Голема апликации : Ова boho дрвени шапка решетката може да се широко се применуваат во затворен места, дом, канцеларија, дневна соба, кујна и така натаму, да се донесе една симпатична и жива декорација на вашата соба, како и да обезбеди лесен начин за организирање на вашиот капи.

Главните карактеристики

Size:
as pictures shown
Material:
wood and fabric
Package includes:
1 Set of boho wooden hat organizer :
Warm notes:
Please allow slight size errors due to manual measurement. :
The colors may be slightly different from pictures due to different screens. :
Winding risk, please keep them away from little kids. :
Избор на клиент