.

.

Живеат Текстил Памук Креветчето Кревет Здолниште (Бела). Машина-Перат Кревет Здолниште Креветчето за Бебето

Живеат Текстил Памук Креветчето Кревет Здолниште (Бела). Машина-Перат Кревет Здолниште Креветчето за Бебето

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

ПОСТАВУВАЊЕ НА BARThrough еволуција и посветеност, кои Живеат Текстил производи никогаш нема недостаток на квалитетот на одделот.Живеат Текстил Ко.Живите Текстил Бел Кревет Здолниште е направен од 100% памук и одговара на сите стандардна големина јасли.Допрете во вашата креативност со безвременски модели и класични бои.Преку комбинација на вистинските луѓе, искуство, и око за современ дизајн креативност,, оваа мала бренд ќе продолжи да прерасне во една од водечките име во семејството населението во светот.оттогаш прерасна во креативен дизајн куќа на современ дом додатоци и начин на живот збирки кои ќе ги додадете забава и имагинација до секој дом.Машина-перат со пом пом трим, овој кревет здолниште ќе го задржи вашето бебе соба изглед и чувство чисти.Создадени 50 години како семеен бизнис, кои Живеат Текстил Ко.СЕМЕЈНА СОПСТВЕНОСТ.LIFESTYLEEvery детали раскажува приказна.Белата палета на бои се совпаѓа со други Lolli Живеење собирање на предмети.На овој начин, производите се секогаш развива во најдобар можен квалитет.Направена да го допрете подот со стандардни јасли, овој кревет здолниште е создаден за да се исчисти полето за изгледот на вашето бебе е расадник при додавање цртичка на стил на креветчето.Ставање акцент на квалитет и удобност на Живеење Текстил prioritizes намера на иновации постојано да расте и да се подобри.Користење на највисок квалитет на материјали и безвременски дизајни, тоа е безбедно да се каже Живеење Текстил ќе продолжи надолу својата сигурен пат.

Главните карактеристики

Избор на клиент