.

.

LOVPHONE iPhone 13/12 Про Max / Samsung Галакси Забелешка 20/10/9/8 Armband, Спорт Работи Вежба Салата Случај, Сензор за Отпечатоци Пристап Поддржани,Отпорен на Вода и Пот-Доказ (Розова)

LOVPHONE iPhone 13/12 Про Max / Samsung Галакси Забелешка 20/10/9/8 Armband, Спорт Работи Вежба Салата Случај,

DEN 191.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилен со i Phone 13 Про Max/ i Phone 12 Про Max/ Samsung galaxy note 8/ забелешка 9 /Забелешка 10/ Белешка 20, доволно голема, дури и ако вашиот уред има се стави во други заштитник случај.Специјално дизајниран за лесно да се поврзете слушалки и да се обезбеди целосен пристап до сите телефонски пристаништа и чувствителност.Водоотпорен neoprene и ПВЦ екран заштитник го заштитите вашиот телефон од гребење,нечистотија и пот во на отворено, инсталиран во секунди.Дизајниран за пресврт и да се наведнувам, но не ќе ја изгубат оригиналната форма.Прилагодливи мека бенд поддржува широк опсег на арм дебелина од 10" (25.4 cm) до 15" (38.1 cm).Прилагодливи велкро рака ги штити и стабилизира уред без лизгање или constricting.Мисловните лента заокружено околу прозорец на екранот,ви држи забележливи кога се извршува во слабо осветлување сценарио.LOVPHONE доживотна гаранција : знаеме колку е важно квалитетот е да сте ,само остатокот увери, Ако било незадоволен,ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата без да се расправаме.Компатибилен со Samsung Galaxy Note 8/Забелешка 9/Забелешка 10/Забелешка 10+.Специјално дизајниран за лесно да се поврзете слушалки и да се обезбеди целосен пристап до сите телефонски пристаништа и чувствителност.Оваа armband е елегантна и лесна, не товар во вежбање,само уживам во тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент