.

.

Насловна Мода 2Layer Чевли Багажник, Dustproof Складирање Рек Дрвени Чевли Клупата со Перница Коридор Влезот Заштедува Простор, D-J, 88×30×50cm

Насловна Мода 2Layer Чевли Багажник, Dustproof Складирање Рек Дрвени Чевли Клупата со Перница Коридор Влезот

DEN 1545.60

Пристапност
Во достапна форма

* Голем капацитет : 77 × 30 × 50cm, 88 × 30 × 50cm. 34 пара на чевли може да бидат поставени на секој кат, и повеќенаменски складирање рек заштедува простор и чисти куќата. * Стилски и здрав заградата е направен од висок квалитет на бамбус прекрасен изглед, влага доказ влажни чевли се нема проблем!Со перница.Лесно да се соберат : едноставна монтажа и демонтажа.Тоа е исто така многу лесно да се чисти.Простор за заштеда на енергија : Ова трајни чевли покрие прави чевли уредни и уреден, така што чевлите не може да се види и вашата соба е чиста.Флексибилност : Дали тоа е во подрумот, спална соба, детска соба, тавански или кампување, можете да го стави таму каде што сакате.Тоа ќе ги заштити вашите чевли многу добро.Оваа чевли решетката се направени од издржлив материјал конектори.Ова е добар полица за зачувување на вашите чевли, погоден за вашиот вратата, влезот премин, кал соба, спална соба, гардероба итн.Оваа spacesaving чевли рек исто така, може да бидат ставени во еден агол или во салата.спецификација : Име : чевли рек Боја : бела рамка Материјал : Бамбус Големина : 77 × 30 × 50cm, 88 × 30 × 50cm Тежина : 2 килограми Стил : Нордиските стил е Применливо луѓе : сите Предности : Лесно да се инсталира и да се соберат : Инсталација трае само неколку едноставни чекори и останува стабилна по повеќе демонтажа Мултифункционален дали во ходникот, бања, дневна соба, спална соба, ходникот, сала, влезот, може да се постави каде било .Мерки на претпазливост : 1. Димензии се мери со рака, и физика и податоците може да се грешка на 12 cm.2. Поради разликата во компјутерски монитори, може да има мала празнина во боја.Ова е нормално, не е квалитет прашање.3. Овој производ е за чевли решетката и не содржи други снимање реквизити.4. При купување, бидете сигурни дека вашиот дом е погоден за оваа чевли рек капак.5. Примени во 721 работни дена по купувањето.Ако имате било какви прашања во врска со процесот на купување, ве молиме контактирајте ме во време, јас ќе одговори на вашите податоци во рок од 24 часа!Ви посакувам среќен живот!.

Главните карактеристики

Name:
shoe rack
Color:
white frame
Material:
Bamboo
Size:
77 × 30 × 50cm, 88 × 30 × 50cm
Weight:
2 kg
Style:
Nordic style
Applicable people:
everyone
Advantages:
Easy to install and assemble
Precautions:
1. Dimensions are measured by hand, and the physics and data may have an error of 12 cm. :
2. Due to the difference in computer monitors, there may be a small gap in color. This is normal, not a quality issue. :
3. This product is a shoe rack and does not contain other shooting props. :
4. When purchasing, make sure your home is suitable for this shoe rack cover. :
5. Received within 721 business days after purchase. :
If you have any questions about the purchase process, please contact me in time, I will reply to your information within 24 hours! :
I wish you a happy life! :
Избор на клиент