.

.

ТВ Фен Пропустливи Вакуум Прилог (Еден)

ТВ Фен Пропустливи Вакуум Прилог (Еден)

DEN 1780.80

Пристапност
Во достапна форма

Фен Пропустливи Vac Прилог го прави тоа брзо да се отстрани вишокот на lint од вашата облека, фен.Тенок, флексибилна пластична цевка достигне и чисти длабоко во операциона стапица.Ја подобрува фен ефикасност и ги намалува трошоците за енергија,.Достигнува длабоко во вашиот фен пропустливи да се отстрани lint.Лесен за употреба и им помага на вашиот фен од добивање обременет со lint.Фен Пропустливи Вакуум Прилог (Еден) Фен Пропустливи Vac Прилог го прави тоа брзо да се отстрани вишокот на lint од вашата облека, фен.Само да го прикачите на вашиот правосмукалка црево и слајд во операциона екран пропустливи за вшмукување надвор години на lint израстоци.Тенок, флексибилна пластична цевка достигне и чисти длабоко во операциона стапица.Држи фен ослободени од пречки, го намалува оган ризик и се протега фен живот.Ја подобрува фен ефикасност и ги намалува трошоците за енергија, премногу. 32" Л Вклучува : 1 x Фен Пропустливи Вакуум Прилог (Еден).

Главните карактеристики

Избор на клиент