.

.

MyBat LG MS770 (Движење 4G) TUFF Хибрид Телефон Заштитник Покрие - Мало Пакување - Точки Розова боја/Бела

MyBat LG MS770 (Движење 4G) TUFF Хибрид Телефон Заштитник Покрие - Мало Пакување - Точки Розова боја/Бела

DEN 280.32

Пристапност
Во достапна форма

Мека rubberized слој цврсто костец на вашиот телефон додека се апсорбира шоковите и испакнатините.Надворешниот слој е закоравен школка со елегантни, мазна завршница.Го зајакнува ранливи агли и додава дополнителни страна костец за подобра контрола на вашиот телефон.MYBAT LG MS770 (Движење 4 G) Точки(Розова боја/бела)/Бела TUFF Хибрид Телефон Заштитник Капак.

Главните карактеристики

Избор на клиент