.

.

Kipp 06461-2A33X60 Цинк Прилагодлива Рачка со 5/16-18 Надворешен Навој, Модерен Дизајн Стил, од не ' Рѓосувачки Челик Компоненти, Инчен, Сребро Метален Прав-Обложени Заврши, Гол

Kipp 06461-2A33X60 Цинк Прилагодлива Рачка со 5/16-18 Надворешен Навој, Модерен Дизајн Стил, од не ' Рѓосувачки

DEN 176.64

Пристапност
Во достапна форма

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743. Челик делови во нерѓосувачки челик 1.4305. Се справи со прав-обложени, освен високо полиран хром позлатен верзии.Челик делови природен крај.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент