.

.

DearHot Кожа Карбонски Влакна Шема Случај за Samsung Галакси Z Flip3 5G(2021),Единствен Силикони Зглоб со Вештачка Кожа Маска,Shockproof Лесни Две фази Целосна Браник Кожата(Карирани

DearHot Кожа Карбонски Влакна Шема Случај за Samsung Галакси Z Flip3 5G(2021),Единствен Силикони Зглоб со Вештачка

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

[Компатибилност] Компатибилен со Галакси Z Флип 3. Го поддржува и безжично полнење и Power Share, без отстранување на случај. [Инженерство за заштита] во Едно парче со зглоб покриеност двоен слој хибрид случај го штити вашиот уред на повеќе цврсто со одлична еластичност на TPU и тешко КОМПЈУТЕР материјал од надворешни влијанија.Висок квалитет на вештачка кожа, уникатни модели, да направите вашиот телефон да изгледа повеќе карактеристична. [Сите Околу Заштитата] Покрена усна технологијата ги штити екранот и задна камера од гребнатини додека безбедно да ги подигнете од рамни површини.Внатре против пролизгување безбедна влошки дизајнирани за лесно виткање без поместување. [Совршено се Вклопуваат] Прецизни cutouts овозможи лесен пристап до сите порти, звучници & камера и едноставен snap-на школка инсталација.Дизајниран во детали напор за користење на екранот удобно, без мешање. [Удобен Зафат] Направени од премиум материјалот со џеб пријателски дизајн за да се обезбеди убав зафат и направете го тоа лесно да се одржи вашите phon.Компатибилен Уред : Samsung Galaxy Z Флип 3 (2021)[Компатибилност] Компатибилен со Галакси Z Flip3. Го поддржува и безжично полнење и Power Share, без отстранување на случај. [Сите Околу Заштитата] Покрена усна технологијата ги штити екранот и задна камера од гребнатини додека безбедно да ги подигнете од рамни површини.Внатре против пролизгување безбедна влошки дизајнирани за лесно виткање без поместување.[Совршено се Вклопуваат] Прецизни cutouts овозможи лесен пристап до сите порти, звучници & камера и едноставен snap-на школка инсталација.Дизајниран во детали напор за користење на екранот удобно, без мешање.[Инженерство за заштита] во Едно парче со зглоб покриеност двоен слој хибрид случај го штити вашиот уред на повеќе цврсто со одлична еластичност на TPU и тешко КОМПЈУТЕР материјал од надворешни влијание[Удобен Зафат] Направени од премиум материјалот со џеб пријателски дизајн за да се обезбеди убав зафат и направете го тоа лесно да го држете вашиот телефон.* Вистински производ бои може да се разликува малку од фотографии поради осветлување се користи во фото пука или различни monitor settings.

Главните карактеристики

Избор на клиент