.

.

Победи од Дес Powerbeats Високи Перформанси на Безжични Слушалки - Црвено - MWNX2LL/A (Продолжува)

Победи од Дес Powerbeats Високи Перформанси на Безжични Слушалки - Црвено - MWNX2LL/A (Продолжува)

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Висока-перформанси на безжични слушалки.До 15 часа слушање време.Прилагодлив, secure-одговара earhooks за удобност и стабилност.Засилен, елегантен дизајн за пот & отпорност на вода и за време на тешки вежбање или трчање.Подобрена брзина за конекција преку Apple H1 слушалки чип.Компатибилен со i OS и Android devices.Class 1 Bluetooth за продолжен опсег и помали испуштања.Интегрирани на уво контроли за музика, телефонски повици и гласовно способност.Со Брзо Гориво, 5-минута бесплатно дава 1 час на репродукција кога батеријата е на ниско ниво.Она што е во кутијата : Powerbeats безжични слушалки, Eartips со четири големина опции, за Носење, Молња да USB-полнење кабел, Quick start водич, Гаранциона картичка.Висока-перформанси на безжични слушалки До 15 часа слушање време Прилагодливи, secure-одговара earhooks за удобност и стабилност Засилен, елегантен дизајн за пот & отпорност на вода и за време на тешки вежбање или трчање Подобрена брзина за конекција преку Apple H1 слушалки чип Компатибилен со i OS и Android уреди се Класа 1 Bluetooth за продолжен опсег и помали испуштања Интегрирани на уво контроли за музика, телефонски повици, и микрофон за глас способност Со брзо гориво, 5-минута бесплатно дава 1 час на репродукција кога батеријата е слаба, тоа Што е во кутија : Powerbeats безжични слушалки, Eartips со четири големина опции, за носење, Молња да USB-полнење кабел, quick start водич, гаранциона картичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент