.

.

Kamsin К-SC7C 15 Мерач Пневматски C Прстен Пиштол, 3/4-Инчен 4.8 мм Затворање Дијаметар Биче Прстен Staples, Автоматски Биче Прстен Plier, Биче Прстен Алатка за Мечување (К-SC7C C Прсте

Kamsin К-SC7C 15 Мерач Пневматски C Прстен Пиштол, 3/4-Инчен 4.8 мм Затворање Дијаметар Биче Прстен Staples,

DEN 6239.76

Пристапност
Во достапна форма

SPECIFICATIONBrand & Модел : Kamsin К-SC7 CNet Тежина : 3.7 mm)месо тело со Дијаметар : 1.【Широк Апликации】Индустриски 15 мерач 3/4 инчи (19mm) Круна 4.8 мм Затворање Дијаметар C прстен главен пиштол со CE сертификат· Муцката направени на висока јачина од легиран челик, носат-отпорни и долг животен век· Долго списание може да се вчита 100 КОМПЈУТЕРИ staples на едно време со лесен-за-оптоварување стегање тока дизајн· На ергономски и симетрични избалансирани се повлече структура дизајн ефикасно го намалува заморот на врвката за околу рака и поради долгорочната операција· Авто-feed Систем : стејплс на списанието автоматски ќе напредува без рачно прилагодување· Идеален за жица кафези, столче, пролет душек, рак стапици, ограда, постелнина и сл· сврзувачки елементи : 15 Мерач 3/4"(19mm)Круна 23.Staples во целиот овој процес, ќе биде отпуштен од работа брзо и непречено, без притискање, не хранење рачно.Пиштол тежина е распределен на целото тело за да се задржи добро балансирана и намалување на операторот замор при користење.

Главните карактеристики

Избор на клиент