.

.

Максвел & Вилијамс Пит Cromer Изолирани Шише за Вода, Koala Дизајн, BPA Free Нерѓосувачки Челик, 500 ml

Максвел & Вилијамс Пит Cromer Изолирани Шише за Вода, Koala Дизајн, BPA Free Нерѓосувачки Челик, 500 ml

DEN 553.20

Пристапност
Во достапна форма

24 ЧАСА ИЗОЛАЦИЈА : овој умен, giftable двојно ѕидови шише за вода држи ладни пијалоци до 24 часа, и топла за до 8 часа.ИЗБРАНА УМЕТНОСТ ОТПЕЧАТОЦИ : изберете од 12 шарени шишиња со вода, со прекрасната природа инспирирани од отпечатоци од страна на Австралиската уметникот Пит Cromer.BPA FREE : на стабилна 18/8 нерѓосувачки челик шише е лесен, нема да пот или излегуваат во јавноста, и дека нема да ги филтрирам вкус или токсини во вашиот пијалоци. 100% ЕДНОКРАТНО : кафе на вашиот менуваат, или iced вода во салата - користете го овој пијалоци шише секој ден и да се намали на еднократна употреба пластични делови.ПАТУВАЊЕ по мерка : ова Пит Cromer изолирани шише има 500ml капацитет и е дизајниран да се вклопуваат повеќето купот на сопствениците.Оваа прекрасна метал шише за вода има двојно-ѕид дизајн кој ја чува ладни пијалоци до 24 часа, и топла до осум.Тоа е 100% еднократно шише, така што може да се постојан придружник на еден напорен ден.Sip кафе на вашиот менуваат, glug iced вода во салата, или да донесе свежа, кул сок на пикник.Ќе останете здрави и хидрирани, и да се намали на еднократна употреба пластични.Постојат 12 пијалоци шишиња, за да изберете од, секој кој има шарени Пит Cromer печатење дека е идеален за kinki, или само осветлувајќи вашата патна торба.Оваа изолирани шише за вода карактеристики на koala печати, и има 500 ml капацитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент