.

.

JC SPORTLINE Заден Спојлер на Багажникот Одговара за Порше SUV Macan 4Door 2014-2019 Сјајни Црни FRP Средниот Прозорец на Горниот Крило Усна Фабрика Штекер (Сјајна Црна)

JC SPORTLINE Заден Спојлер на Багажникот Одговара за Порше SUV Macan 4Door 2014-2019 Сјајни Црни FRP Средниот

DEN 5015.76

Пристапност
Во достапна форма

【Обичај се Вклопуваат】 : Ова Задниот Спојлер од страна на JC SPORTLINE Одговара за Порше SUV Macan 4 Door 2014-2019. 【Високо Квалитетен Материјал & Трајни】 : Овој Заден Спојлер е направен од висок квалитет на стаклени Влакна материјал,duable и долг животен век, направи на вашиот автомобил повеќе луксузни. 【Високи Перформанси Функционална 】 : Задниот Спојлер може да се задржи стабилноста на возилото, кога при високи брзини,намалување на воздушниот отпор,заштеда на гориво и одржување на безбедноста,направи возачот се чувствува поудобно. 【Лесна Инсталација】 : Слободен лепак лента вклучени,3 D дизајн,ЦПУ калапи,тест инсталација на вистински автомобил,Одлична fitment. 【Превозот Време и Гаранција】 : Изразат Испорака,нормално тоа трае околу 7-10 работни дена по превозот,Одговорно и корисни услуги на клиентите,се Покриени од страна на нашиот 30-дена гаранција за враќање на парите.Функција : 1.Одговара за Порше SUV Macan 4 Door 2014-2019. 2.Совршен fitment,Слободни лепак лента вклучени. 3.Супериорен квалитет на нашите производи е поддржан од најдобрите мувла дизајн мајстори и напредни продуктивни сили. 4.Дизајниран од страна на стручно обучени одличен дизајн тимови,за да се обезбеди одлична fitment. 5.Multilayer заштита пакување,shockproof & crashproof.

Главните карактеристики

Избор на клиент