.

.

Премиум Голема Елка Складирање Торба - се Вклопува До 9 ft. Високи Вештачки Расклопуваат Дрвја, Издржливи се Справува & Елегантни Двојна Патент - Празник Божиќ Кеса На

Премиум Голема Елка Складирање Торба - се Вклопува До 9 ft. Високи Вештачки Расклопуваат Дрвја, Издржливи се

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

ЗАШТИТА на ДРВЈА - Божиќ дрво кеси заштита и штит Новогодишни елки од штети, прашина, влага, и валкано, па секогаш е подготвен да ја покажат.СИГУРЕН ИЗДРЖЛИВОСТ - Дише Zober вештачко дрво складирање кеси изработени од платно тешки-должност, солза и водоотпорен материјал кој ќе трае многу сезони за да се дојде.ЛЕСНО се НОСИ - 3 бод-засилен рачки (2 на врвот и 1 на страната) направи добивање на вашиот складирање торба за елка помеѓу складирање и дневна соба кавга слободни.ЕДНОСТАВНА ИДЕНТИФИКАЦИЈА - Празнична светла црвена празник складирање торба издвојува во складирање, помагајќи ти да се лесно да се лоцира вашата вештачка елка складирање кутија.Прикачен картичка ви овозможува да се знае точно она што е внатре складирање сад за елка.ЛЕСЕН ПРИСТАП - Две начин/dual патент отвора Божиќ складирање торба широк за поедноставен за сместување и отстранување; нема собрание потребен, само се одвиваат и внесете го вашето дрво за велики дрвото торба за чување.Во Zober, ние разбираме колку е тешко тоа може да биде да се задржи уреден дом.Ова е причината зошто имаме развиена производи кои помагаат во decluttering и организација на секој дом.Секој објект е прецизно направена со корисникот и нивниот дом во умот.Крајниот производ резултати во елементи, кои зголеми просторот, поедноставување на организацијата, и да ги преземат guesswork надвор од одржување на уреден дом.

Главните карактеристики

Избор на клиент