.

.

Eglo Осветлување 31622A LED Таванот Планината, Црна/Злато

Eglo Осветлување 31622A LED Таванот Планината, Црна/Злато

DEN 3880.56

Пристапност
Во достапна форма

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .LED Таванот Планината од Maserlo колекција.Висина : 4.13 инчи Ширина : 15.88 инчи.Стил : преодни светлина Тип : Таванот светла.Крај : црна/Злато.Безбедност оглас : Влажна.Нашата одлична квалитетот на производот е загарантирана од страна на стручно обучени кадри, корпоративен систем за обезбедување квалитет и долго-рок и сигурен партнерства со нашите добавувачи.

Главните карактеристики

Избор на клиент