.

.

Имаат Азиски Цвет Птица 3 за Жените Metallica На Make-Up Огледало Очигледно Изберете Дизајн 16-3

Имаат Азиски Цвет Птица 3 за Жените Metallica На Make-Up Огледало Очигледно Изберете Дизајн 16-3

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Сликата е печатење под висока температура.Дијаметар е од 6,2 cm.Сите наши цел ќе биде транспортирана со 24 часа.Таа е направена од Метал.На еден козметички огледало печатење со Азија Цвет Птица 3. јасно make-up огледало за Да се направи производи како што треба : 1. Фото потребни за прилагодено дизајн е голем од 800*800.2. Ги собереш вашиот дизајн во 12 часот.3. Откако ќе поставите цел, пратката ќе бидат на располагање.Сите треба за нашите produsts, ве молиме пратете ни порака на.Најдолго време за испорака е 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент