.

.

SkinotipewYHM за Samsung Галакси A71 (4G) Мултифункционален Магнетни Бакар Тока Хоризонтална Флип Солидна Боја на Кожа Случај со 10 Картичка Слотови & Паричникот & Носителот & Фот

SkinotipewYHM за Samsung Галакси A71 (4G) Мултифункционален Магнетни Бакар Тока Хоризонтална Флип Солидна Боја

DEN 1471.20

Пристапност
Во достапна форма

Мобилен телефон на поправка делови.За Samsung Галакси A71 (4 G) Мултифункционален Магнетни Бакар Тока Хоризонтална Флип Солидна Боја на Кожа Случај со 10 Картичка Слотови & Паричникот & Носителот & Фото Рамка.Мобилен телефон на поправка parts1. Направени на СТП кожа и TPU материјал, може да се работи за долго време.2. Едноставно, удобно, лесно да се носат.3. Целосно се заштити опремата од нормално гребнатини, нечистотија, солзи и wear4. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање.5. Сите копчиња и пристаништа се лесен за пристап.6. Функционална картичка слотови, паричник и да застане ,лесен за употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент