.

.

Winspeed 12PCS Хривнија Ќорци, DIY Алуминиум Празно Хривнија за Печат, Полиран Метал Ткаенината Хривнија Празно за Гравирање, Лесно да се Наведнуваат Празно Алки за Подаро?

Winspeed 12PCS Хривнија Ќорци, DIY Алуминиум Празно Хривнија за Печат, Полиран Метал Ткаенината Хривнија Празно

DEN 234.96

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик е издржлив и цврсти, може да биде во форма и да се обезбеди долго време се користи. ⌘【Печат & DIY Подароци】На сребрен накит' празно површината поддржува да engrave модели, зборови или броеви на тоа, лесно да се наведнувам, се создаде исклучителна накит во вашиот стил, погодни за многу прилики да се носат и убави накит направи да изгледаат повеќе шармантен.Полирање на површината, мазна и има добар ефект на огледало, правење на вашиот накит погледнете повеќе eyecatching и исклучителна.89 инчен, долг и рамен, прилагодување на големината според обемот на вашата страна. ⌘【Премија од не 'Рѓосувачки Челик】Хривнија празно е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и лесен, не е лесно да' рѓа или да се прекине.⌘【Исклучителна & Сјајни Изглед】Празно хривнија усвојува професионални electroplating и боење технологија, тешко да избледи и брус-слободна, полиран на двете страни и има добар ефект на огледало, мазна и модерен.?Пакетот Вклучува : 12 PCS нерѓосувачки челик bracelet Product Features The долг и рамен празно нараквици погоден за повеќето луѓе да се носат.Добрата formability помага да се задржи формата на нараквица, обезбедување за долго време се користи. ⌘【Општи Големина за да се Носат】 Пакетот вклучува 12 парчиња хривнија празно, може да се задоволат потребите на секојдневна употреба и споделување. ⌘【Мулти-функција】Метал ткаенината хривнија празно има широк спектар на користи за печат, imprinting, накит одлуки, мастило, измената, втиснување и повеќе.5 мм во дебелина.Engrave модели, имиња, специјални датуми, роденден на празна површина, правење значајни подароци за вашите родители или љубовници.Предупредување : може да Постојат мали грешки во прирачник за мерење.Практична алатка за DIY занаети или прават подароци за семејството, пријатели, љубовници.

Главните карактеристики

Избор на клиент