.

.

Термички Приемот на Хартија, Сигурни да го Користите Лесен за Употреба, 6 Ролни 57x30mm Термичка Хартија, Јасно Печатење за Дома Училиште Мали Печатач за Статистика

Термички Приемот на Хартија, Сигурни да го Користите Лесен за Употреба, 6 Ролни 57x30mm Термичка Хартија, Јасно

DEN 293.04

Пристапност
Во достапна форма

Вклучувајќи 6 ролни на термичка хартија, практичен и економичен, целосно исполнување на вашите потреби.Одлична и дебела хартија, не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи.Едноставно дизајнирани, лесен за користење, нема потреба од сложени операции.Јасно печатење, може да се чуваат за долго време, што е сигурен за користење.Професионални топлинска хартија за мали печатач, ви обезбеди со голема услуга.Функција : 1. Одлична и дебела хартија, не е лесно да се скрши, цврсти и издржливи.2. Професионални топлинска хартија за мали печатач, ви обезбеди со голема услуга.3. Јасно печатење, може да се чуваат за долго време, што е сигурен за користење.4. Вклучувајќи 6 ролни на термичка хартија, практичен и економичен, целосно исполнување на вашите потреби.5. Едноставно дизајнирани, лесен за користење, нема потреба од сложени операции.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Термички Paper Material : Paper Color : Како слика shown Size : Прибл. 57 x 30мм/2.2 x 1.2 in Quantity : 2 Кутии (вкупно 6 ролни)Пакет Листата : 6 Ролни на Термичка Хартија.

Главните карактеристики

Избор на клиент