.

.

Кристофер Најт Дома Freda Железо и Платно Камин Дневник Носителот, Црна, Црна Мат

Кристофер Најт Дома Freda Железо и Платно Камин Дневник Носителот, Црна, Црна Мат

DEN 1079.76

Пристапност
Во достапна форма

Разноврсна стил : нашата дневник носителот вклучува и чисти, прави Линии со Едноставна Дијамант мрежа кои се вклопува во со секој стил.Со Едноставно отворање slat дизајн и мат Финиш, Овој додаток Носи на поедноставување на стил кој ја нагласува функционалност.Платно оператор : на Кој има Здрав и отстранлив платно превозникот, Овој додаток нуди метод за вас за транспорт на вашиот firewood и, исто така може да биде лесно да се закачи на управување за складирање.Челична рамка со мат Финиш : изградени на железо, рамката на овој дневник носител е направен за да се неверојатно издржливи.Тоа е заврши со Мат боја, давајќи овој додаток на полиран изглед.Складирање или да прикаже рек : Ова трајни дневник рек држи вашиот firewood чиста, сува, и организирани.Без разлика дали сте во потребата на firewood на зиморничав ноќ или поставување пријатна рустикален изглед, Нашиот дневник носителот може да служи како простор за складирање или прикажување rack во вашиот дом.Димензии : Одберете некој додаток дека е совршена големина за вас и вашиот мебел.Овој дневник носител е 13. 00" D x 27. 00" W x 6. 50" Ж. ќе го сакам и колку вашиот простор може да се трансформира со Едноставно прилог на ова се логирате на носителот.Понуда за вашата дневна соба и придружник на практични и стилски дизајн кој ќе го подобри вашиот камин искуство.Направени се со чисти, прецизни линии и здрав железо изградба, нашите платно превозникот дневник сопственикот ќе се уредно да се организираат и да ги прикажете вашите firewood со импресивен стил, давајќи им на вашите дома пријатна атмосфера на целата година.Овој удобен решетката може да се пофали извонредна издржливост и лесен транспорт метод, така што можете лесно да уживаат романтични вечери со некој близок или интимни семејни ноќи во потполност.Материјал : платно платно состав : 100% полиестер платно боја : Црна рамка крај : Мат Црна собранието Не го бара.

Главните карактеристики

Избор на клиент