.

.

Хофман J Кутија, NEMA 12 Шарки Маска, Челик, 10 x 8 x 6, Сива (HFA10086CH)

Хофман J Кутија, NEMA 12 Шарки Маска, Челик, 10 x 8 x 6, Сива (HFA10086CH)

DEN 864.24

Пристапност
Во достапна форма

16 или 14 мерач челик (види табела).Шевовите континуирано заварени и земјата се изедначи.Континуирано зглоб.Надворешен навој стеги се брзо и лесно да се работи.Сврзување обезбедување на врата.J Кутија, Тип на 12 Шарки Маска, Билтен A51 CH (Continuous-Зглоб Прилози), Големина/ја заматува 10.00x8.00x6.00, Материјал : /Крај Челик/Сива.Надворешни завртка стеги се брзо и лесно да се работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент