.

.

Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Дизајнер Коска Форма Фузија домашно Милениче Ресторан во Assorted Colors

Иконскиот Милениче Боја Поздравниот Дизајнер Коска Форма Фузија домашно Милениче Ресторан во Assorted Colors

DEN 384.00

Пристапност
Во достапна форма

Иконскиот Милениче боја поздравниот Храна и вода дуо е составен од 2 чаши обезбедени во рамките на не-пропадна коска во облик на обоени мат да се создаде елегантен и уредни хранење станица за вашето домашно милениче.Велат дека нема да заби знаци - Ова нерѓосувачки челик сад и гумена база на се анти-да џвакаме, па Иконите Милениче јадење сад Пар прави за совршен за обука на сад во собата за немирни и љубопитни teething кутре.

Главните карактеристики

Избор на клиент