.

.

Vervaco Felicity Маче Облечи Вашата Кукла Одлуки Couture Облека Сет

Vervaco Felicity Маче Облечи Вашата Кукла Одлуки Couture Облека Сет

DEN 380.88

Пристапност
Во достапна форма

Со облечи вашата кукла деца може да се дојде до работа и да се создаде гардероба за нивната 18 инчен мода кукли.Моделот е preprinted на широк полиестер ткаенини што не кавгата.Едноставно отсечени моделот на парчиња и да се шие заедно заедно со точки линии.Овој 9.5x12. 25 инчен пакетот содржи еден облека да шие и еден хартија модел.Се согласува да mk-71 седна f963-11 cassia.Со облечи вашата кукла деца може да се дојде до работа и да се создаде гардероба за нивната 18 инчен мода кукли.Моделот е preprinted на широк полиестер ткаенини што не кавгата.Едноставно отсечени моделот на парчиња и да се шие заедно заедно со точки линии.Овој 9.5x12. 25 инчен пакетот содржи еден облека да шие и еден хартија модел.Се согласува да mk-71 ASTM f963-11 CPSIA.Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент