.

.

Елката Складирање Торба - Продавници 7.5 Нога Вештачки Празник Божиќ Дрво. Издржливи Водоотпорен Материјал за да се Заштити Од Прашина, Инсекти и Влага. Zippered Носи Тор

Елката Складирање Торба - Продавници 7.5 Нога Вештачки Празник Божиќ Дрво. Издржливи Водоотпорен Материјал за

DEN 700.80

Пристапност
Во достапна форма

Продавници 7.5 нога расклопуваат, вештачка елка, гарланд, па дури и светла.Екстра-големи, тешки-должност tarp материјал е дизајниран да биде силен, издржлив и солза-отпорни.Штити Божиќ дрво против прашина, инсекти и влага, па тоа може да трае многу години.На просторен, zippered торба е 48 инчи долг од 15 инчи, широк од 20 инчи висок.Постојат два тешки-должност засилен рачки на секоја страна за сметководствена и друга јамка за влечење.Расчистување по празниците може да се претвори некој во Grinch, но кога ќе имате лесен за складирање опција, земајќи ги надолу украси станува радост.Со нашата Премиум со Екстра Големи Божиќ Вештачко Дрво Празник Складирање Торба можете да ги зачувувате вашите 7.5 нога вештачко дрво и поголемите дрвја кога тие може да биде поделена на делови.На просторен, zippered торба е 48 инчи долг од 15 инчи, широк од 20 инчи висок.Можете дури и може да се лизга во гарланд и светла па се е на едно место следната сезона.Чувајте ги сите далеку за следната година од страна на лизгање на дрво во кеса и zipping до таа продавница.Нашите екстра-големи, тешки-должност tarp материјал е дизајниран да биде силен, издржлив и солза-отпорни.Го штити Божиќ дрво против прашина, инсекти и влага, па тоа може да трае многу години.Исто така, постојат две тешки-должност засилен рачки на секоја страна за сметководствена и друга јамка за влече надвор од складирање простори.Во согласност со празничниот дух, торба материјал е весели црвено, и рачки се зелени, така што нема mistaking што е зачуван во внатрешноста за следната година.Можете исто така да го користите за да ги зачувувате хартија за завиткување и други празник предмети!.

Главните карактеристики

Избор на клиент