.

.

Amiff 200 Пакет на P-Земи Не се Лизга Закачалка Костец. 3.74 x 0.45 Закачалка за Облека, Ленти Црна Силикони Костец за Дрвени и Пластични Закачалки, Продавници и Дома, Складир?

Amiff 200 Пакет на P-Земи Не се Лизга Закачалка Костец. 3.74 x 0.45 Закачалка за Облека, Ленти Црна Силикони

DEN 454.80

Пристапност
Во достапна форма

P-ЗЕМИ 3.74" x 0.45" ИНЧЕН : Црна рамо костец со Amiff Inc. 200 Пакет на P-Земи ленти.Силиконски облека костец се 's choice.Лесен за употреба.Единствен облик овозможува виси различни стилови на облека.Не се Лизга Силикони Костец помогне да се задржи облека во позиција.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Не се Лизга ленти се направени со структурно звук материјали за да се обезбеди визуелно подобрување и безбедност.Smart Дизајн : не-означување на силикон.На Силиконски Моделот може да се разликуваат : III или XXX.Економичен начин да го надградите вашиот облека закачалки.Лесно да се стави на.НЕ се ЛИЗГА ПОВРШИНАТА : се Задржи облека во природна форма без рамо се судрат.Спречување на облека од паѓање.Им овозможува на вашата облека да остане во место и навремено слободни.Чувајте вашиот плакар предмети лесно да се најде и достапни.Одговара совршено на Пластика или Дрво, закачалка.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА : Направи трајни да се одржи на продолжена употреба.Нашите ленти се импресивно дизајниран за оптимизирање на просторот.Рамна форма им овозможува да се организира облека најефективно и погодно.Издржливи и мазна силикони костец.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ dividers може да се употребуваат во канцеларии, дома, во продавници, училишта, merchandize и секаде каде што постои потреба за виси облеката.Овие Костец се широко се користи во облека продавници или дома.Одлично за бесење костуми, фустани, маици, јакни, блузи, кошули и повеќе.Работа врз различни видови на закачалки.

Главните карактеристики

Избор на клиент