.

.

YYURUYI Удар-Слободен Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Бања Pendant Бања Пешкир Кука Бања Една Прачка Двојно Род Тоалет Крпа Бар

YYURUYI Удар-Слободен Крпа Рек Нерѓосувачки Челик Бања Pendant Бања Пешкир Кука Бања Една Прачка Двојно Род

DEN 1632.72

Пристапност
Во достапна форма

Просторот алуминиумска структура е отпорни на корозија и анти- ' рѓа.Производот е безбеден, еколошки, не-исчезнува и нула бесплатно.Вие и вашето семејство може да ги користат со доверба.Висока цврстина и издржливост : крпа бар е произведен во согласност со стандардите кои гарантираат висок сила и издржливост во влажни средини.Лесен за инсталација : крпа бар има класичен изглед и е многу лесен за ракување и употреба.Крпа бар е силен и издржлив, многу погодна за сушење на тешки бања крпи, и лесно може да се интегрира во било која модерна бања.Издржливи ѕид куки ви помогне да заштедите простор простор.Покрај тоа, можете лесно може да го зграби секоја точка без нарушување други предмети.Мазна агол технологија : На работ дел е полиран и заоблени, кои ефикасно ја спречува удари и пречки во секојдневна употреба и обезбедува безбедност.Издржливи, повеќеслојна заштита, повеќе издржлив, лесен и лесно да се чисти.Тоа е погоден за влажна средина во бања, површината е мазна и рамна, обезбедување на квалитет и услуга life Product име : Крпа rack Range на употреба : виси крпи/бања крпи, итн.Материјал : не ' рѓосувачки челик хром plated Scope на примена : бања/wc, итн.Карактеристики на производот : не ' рѓа / не blackening / не fading Reminder : Почитувани купувачи, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други причини, може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Производ листа : крпа багажник*1 (овој производ не содржи крпи и други предмети).

Главните карактеристики

Избор на клиент