.

.

Технолошки Претпријатија Заштитна Apple iPhone X/XS Случај Тенка Ткаеше Задниот Поклопец со FlexShock - Evo Check - Неонски Жолта

Технолошки Претпријатија Заштитна Apple iPhone X/XS Случај Тенка Ткаеше Задниот Поклопец со FlexShock - Evo

DEN 166.80

Пристапност
Во достапна форма

Тенки, лесни и со посебна проверка на моделот, може да се очекува Ево провери е зголемена капка заштита за да се задржи вашиот телефон изглед на домот.Благодарение на flex Шок, ефикасно влијание апсорбирање на материјал, и сите три-слој влијание на апсорпција систем, Ево Проверете нуди 3 m/9.9 ft.капка заштита.Flex Шок е толку ефикасно што ние не треба многу да понуди идеална Заштита, што Ево Проверете тенок и лесен.Ево ја Проверите е дизајниран да седат сигурно во својата рака и да ви даде удобно и прецизен пристап до сите на вашите порти и функцијата на копчињата.Така што можете да им даде на вашиот телефон брз чистење или да се префрлате помеѓу случаи, без да предизвика било каква штета, ние дизајниран Ево Проверете да биде лесно да се инсталира и да ги отстраните.

Главните карактеристики

Избор на клиент