.

.

SDENSHI Европски Стил Компактен Лични Рачно Огледало со Рачка за Шминка Салон за убавина - Беж

SDENSHI Европски Стил Компактен Лични Рачно Огледало со Рачка за Шминка Салон за убавина - Беж

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Лесни, преносливи и удобен.Добар подарок за вашето семејство и freinds.Површината е направен од висок дефиниција мазна огледало без нарушување или неизвесност.Рачно огледало со рачка, за суета шминка дома салон патување употреба.Рамката е направена на животната средина-пријателски пластика, својата безбоен, без мирис и повеќе здрави за човечкиот од други материјали.Опис : - Лесни, преносливи и удобен. - Површината е направен од висок дефиниција мазна огледало без нарушување или неизвесност. - Рамката е направена на животната средина-пријателски пластика, својата безбоен, без мирис и повеќе здрави за човечкиот од други материјали. - Рачно огледало со рачка, за суета шминка дома салон патување употреба. - Добар подарок за вашето семејство и freinds.Спецификација : - Материјал : Пластични + Стакло - Size : Прибл. - Целосно Големина : 24 x 10.8 cm / 9.45 x 4.25 инчен - Огледало Големина : 11.8 x 10.3 cm / 4.65 x 4.06 инчен - Боја : Розова, Беж, Blue Package Вклучува : 1 Парче Рачен Шминка Огледало.

Главните карактеристики

Избор на клиент