.

.

3Layer Чевли Рек Мултифункционален Складирање Рек Заштедува Простор Дрвени Коридор Мебел, Д-Ј, 64 x 25 x70cm

3Layer Чевли Рек Мултифункционален Складирање Рек Заштедува Простор Дрвени Коридор Мебел, Д-Ј, 64 x 25 x70cm

DEN 1795.20

Пристапност
Во достапна форма

* Моќен складирање багажник, пространа простор за складирање, е идеална за складирање асистент за вашето семејство.Ова е добар полица за зачувување на вашите чевли, погоден за вашиот вратата, влезот премин, кал соба, спална соба, гардероба итн.Флексибилност : Дали тоа е во подрумот, спална соба, детска соба, тавански или кампување, можете да го стави таму каде што сакате.Тоа е исто така многу лесно да се чисти.Лесно да се соберат : едноставна монтажа и демонтажа.Пробајте го ова, нејзината флексибилност дефинитивно ќе ве изненади.Оваа spacesaving чевли рек исто така, може да бидат ставени во еден агол или во салата.Ова е нормално, не е квалитет прашање.Тоа ќе ги заштити вашите чевли многу добро. Димензии се мери со рака, и физика и податоците може да се грешка на 12 cm.Додека висина е во право, можете исто така да поставите книги, торби, цвеќиња, па дури и бања прибор на полиците.Простор за заштеда на енергија : Ова трајни чевли покрие прави чевли уредни и уреден, така што чевлите не може да се види и вашата соба е чиста.Купување на овој уред ќе донесе повеќе удобноста на вашиот живот!спецификација : Име : чевли рек боја : дрво боја Материјали : Дрво Големина : 64 x 25 x 51cm, 64 x 25 x 70cm, 64 x 25 x 90cm Тежина : 9000 grams Package Содржина : 1 чевли rack Delivery датум : Пристигнување во 721 работни дена по плаќањето, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодариме за вашиот understanding Precautions : 1.Оваа чевли решетката се направени од издржлив материјал конектори. При купување, бидете сигурни дека вашиот дом е погоден за оваа чевли рек капак.

Главните карактеристики

Name:
shoe rack
color:
wood color
Material:
Wood
Size:
64 x 25 x 51cm, 64 x 25 x 70cm, 64 x 25 x 90cm
Weight:
9000 grams
Package Contents:
1 shoe rack :
Delivery date:
Arrival within 721 working days after payment, please be patient, thank you for your understanding
Precautions:
1. Dimensions are measured by hand, and the physics and data may have an error of 12 cm. :
2. Due to the difference in computer monitors, there may be a small gap in color. This is normal, not a quality issue. :
3. This product is a shoe rack and does not contain other shooting props. :
4. When purchasing, make sure your home is suitable for this shoe rack cover. :
5. Received within 721 business days after purchase. :
If you have any questions about the purchase process, please contact me in time, I will reply to your information within 24 hours! :
I wish you a happy life! :
Избор на клиент