.

.

andobil Автомобил Првенство Телефон Носителот, [Не го Блокира Визија и Воздухот се Пропустливи] [Лесно да се Инсталира & Преносни] Прилагодливи Долг Врат Чаша Носителот

andobil Автомобил Првенство Телефон Носителот, [Не го Блокира Визија и Воздухот се Пропустливи] [Лесно да се

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

[Andobil Грижете се-Слободен Vouchsafing] - Andobil првенство телефон носителот секогаш се обезбеди 24-месец на worranty-поддршка.Тоа стои безбедно и лесно на сите круг автомобил купот на сопствениците и ги отстранува телефонот автомобил планината преку проширување на базата без да остават било непријатни марки.Вие не треба да го отстраните вашиот дебел случај при користење на овој телефон држач за во автомобил.Може да се прилагоди на висината на вашите потреби за да се добие најдобар возење перспектива и да се намали возење замор.[Супер Стабилна Првенство Phone Држач за Автомобил] - Andobil чаша носителот телефон планината карактеристики екстра-силна gooseneck со анти-се тресат стабилизатор.И на мобилен телефон не се откажат.Поудобно да се користи без раце, GPS и повеќе.Овој мобилен телефон првенство држач за автомобил секогаш стабилни и не тресете на било трнлив патишта.Чаша носителот телефон планината не се скрши и делови не падне.

Главните карактеристики

Избор на клиент