.

.

Сали Хансен Airbrush Нозе, СВЕТЛИНА, СЈАЈ, Спреј-На, Патување Големина Од 1,5 Мл, (2 Парчиња)

Сали Хансен Airbrush Нозе, СВЕТЛИНА, СЈАЈ, Спреј-На, Патување Големина Од 1,5 Мл, (2 Парчиња)

DEN 148.80

Пристапност
Во достапна форма

Долготрајни и природен изглед.Спреј-on self-tanner дава нозе инстант сонцето-бакна сјај.Sunless tanner дава природен тен без грижи на UVA/UVB зраци.ОСТАНУВА НА : Вода и трансфер-отпорни.Сали Хансен airbrush нозе нова подобрена покриеност.Спреј-на шминка, со зголемена покриеност прави нозе изгледаат и се чувствуваат свилен мазна и секси.Останува свеж и природен изглед на целиот ден.Трансфер и водоотпорен.Светлината сјај-за фер кожата на ѕвонење, средни сјај-за светло, средни тонови на кожата, тен сјај-медиум да тен на кожата тонови, длабоки сјај-за тен на длабоки тонови на кожата.

Главните карактеристики

Избор на клиент