.

.

Џејсон Индустриски MXV4-770 Супер Должност Тревник и Градина Појас, Синтетички Каучук, 77.0 Долго, 0.5 Широк, 0.31 Дебели

Џејсон Индустриски MXV4-770 Супер Должност Тревник и Градина Појас, Синтетички Каучук, 77.0 Долго, 0.5 Широк,

DEN 379.20

Пристапност
Во достапна форма

Aramid Мешавина Затегнувачка Земјите - Ниска водат затегнувачка; отпорни на шок се вчита.Специјални Влакна Натоварени Под мозок - Поголема затегнувачка член поддршка.Сина Голи Задниот Поклопец - Мазна, тивка работа на стискање апликации.Тенок Профил - Флексибилна на мали pulleys за долг живот.Соединение - Нафта & топлина отпорни на синтетички каучук.Овие ленти се идеални за тревник и градина апликации.Посебни aramid затегнувачка член гарантира одлични шок отпор додека голи назад изградба посебен капак обезбедува непречено појас за ослободување и ангажирање во стискање апликации.Специјални нафта и топлина отпорни на синтетички каучук.Дел број ја означува номинална врвот ширина и Должина.Ознака Број е 1/2" номинална ширина и 30.0" приближното надвор турнеја - Пример : MXV4-300.

Главните карактеристики

Избор на клиент