.

.

GREENBOX Remanufactured Тонер Кертриџ за Xerox C7020 C7025 C7030 106R03741 106R03744 106R03743 106R03742 за Versalink C7030 C7035 C7025 C7020 Печатач (1 Блек 1 Синозелена 1 Магента 1Yellow)

GREENBOX Remanufactured Тонер Кертриџ за Xerox C7020 C7025 C7030 106R03741 106R03744 106R03743 106R03742 за

DEN 5759.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилни Печатачи : Xerox Versalink C7030 C7035 C7025 C7020 Печатач.Пакет Содржина : GREENBOX Remanufactured 106 R03741 106 R03744 106 R03743 106 R03742 Тонер Кертриџ Замена за Xerox C7030 C7035 C7025 C7020. Страница Принос : 16,100 страници во Xerox C7020 C7025 C7030 Црн тонер касети при 5% покриеност(Буква/А4).Страница Принос : 9,800 страници во C7030 Боја тонер касети при 5% покриеност(Буква/А4).GREENBOX продолжува да ви овозможи со high печати волумен, направете ја вашата печатење живот лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент