.

.

HMBB Вежбање Велосипеди, Затворен Велосипедизам Стационарен Велосипед, Молчи Велосипедизмот Вежба Велосипед, Удобно Седиште Перница, Кардио Тренинг, Фитнес Опрема

HMBB Вежбање Велосипеди, Затворен Велосипедизам Стационарен Велосипед, Молчи Велосипедизмот Вежба Велосипед,

DEN 23448.00

Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме за посетата на "Tolalo" продавница,По добивањето на својата цел, ние веднаш ќе се организира на испорака за вас.Во нормални логистика, ќе добиете вашите купени стоки во рамките 18-25 дена.Ве молиме да бидат сигурни да се одржи вашата цел.Безбедност анти-пропадна подножјето на возилото : да се спречат скриена опасност за безбедност се предизвикани од лизгање на единствена во текот на спортот.Преносни мобилни тркала : Можете да го користите тркалцето за да се движите лесно надолу со притискање на предниот дел на автомобилот.Тивко и удобно : на flywheel усвојува појас диск да се направи операција повеќе тивка.Против пролизгување подлога во долниот дел на ногата подлога : против пролизгување подлога рака дизајн за да се обезбеди безбедно движење.Детали за производот : Име : бидете bike Product Категорија : Upright Resistance прилагодување метод : ротари отпор adjustment Functions : време, калории, брзина, отчукувањата на срцето, програма за вежбање, distance Way : Планина, фитнес, тежина loss Scope на примена : за статистика, family Maximum оптоварување : 200 (kg)Спецификации (должина x ширина x висина) : 100 x 113 x 49 (cm)е Применливо сценарија : фитнес опрема, водење спорт, велосипедизам sports Our производи и услуги нема да ве изневерам, ви благодариме за вашата поддршка за нашата продавница.Ви посакувам и вашите најблиски добро здравје.

Главните карактеристики

Избор на клиент