.

.

BIOAYURVEDA Био Класичен Нане Мазно Бричење Пена за Мажи - 150 ml

BIOAYURVEDA Био Класичен Нане Мазно Бричење Пена за Мажи - 150 ml

DEN 695.76

Пристапност
Во достапна форма

ПРИРОДНИ ПЕНЛИВАТА БРИЧЕЊЕ РАДОСТ - Био Класичен Нане Пена за Бричење е уникатна комбинација од органски билки, заедно со витални минерали и есенцијални и природни масла кои е формулиран за заштита на кожата и мазно бричење воодушеви со богати со природни пенливата и подмачкување.ОРГАНСКИ СОСТОЈКИ : Збогатен со чист органски како Kamari, Pudina, Камилица, Липа Вода, Gudhal, Лаванда Масло, Nariyal Нафта, итн., тоа длабоко moisturises кожата и го спречува сушењето подобрување на жилет планирам за неспокојот, поблиску и удобно се избричат.ЛАДЕЊЕ И ХИДРАТАНТЕН АКЦИЈА : Инфузија на Нане го смирува, cools и освежува кожата и заштита од удари и осип и ја чува кожата хидриран после бричење.НЕЖНО за СИТЕ ТИПОВИ НА КОЖА : На билни формула го прави идеален и нежно за сите типови на кожа обезбедување заштита против иритација на кожата, посекотини, nicks и рани додека бричење.КАКО ДА се АПЛИЦИРА : Оживува вашите сетила со чист органски и нула синтетика.Масажа мала количина на влажна кожа да се создаде луксузен пенливата.Бричат и исплакнете.БИО КЛАСИЧЕН НАНЕ ПЕНА за БРИЧЕЊЕ е уникатна комбинација од органски билки, заедно со витални минерали и есенцијални и природни масла кои е формулиран за мазно бричење.тоа длабоко moisturizes и го спречува сушењето и грубост, поблиску и удобно се избричат.Со смирувачки, ладење и освежување акција.

Главните карактеристики

Избор на клиент