.

.

X-DREE Накит Градина Лозата Жица 3,5 мм Тема Кол Отворот Завртка Око Кука 19 КОМПЈУТЕРИ(Накит Градина Лозата Жица 3,5 мм Тема Кол Отворот Завртка Око Кука 19 КОМПЈУТЕРИ

X-DREE Накит Градина Лозата Жица 3,5 мм Тема Кол Отворот Завртка Око Кука 19 КОМПЈУТЕРИ(Накит Градина Лозата

DEN 1867.20

Пристапност
Во достапна форма

Пакет Содржина : 19pcs x Завртка Око Кука; Тежина : 65g.Материјал : Метал; Име На Производ : Завртка Око Кука.Димензии : Должина : 45mm / 1.8"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Навој Дијаметар : 3.5 mm / 0.14"; Конец Должина : 15mm / 0.6"(Diámetro де ла rosca : 3.5 mm / 0.14' '; Longitud де ла rosca : 15mm / 0.6' '.Кука Димензии : 16 x 10мм/0.63" x 0.4"(OD*Внатрешна Кол)(Tamaño del gancho : 16 x 10 mm / 0.63' 'x 0.4' '(OD * Diámetro interno).Накит Градина Лозата Жица 3,5 мм Тема Кол Отворот Завртка Око Кука 19 PCSScrew кука.Круг крајот.Може да се користи како таванот кука да се откажам растенија.Остри поени гризе дрво брзо лесно.За употреба во екстериерот и ентериерот апликации.Опис на Spanish Jewelry Градина Лозата Жица 3,5 мм Тема Кол Отворот Завртка Око Кука 19 PCSContenido del paquete : 19pcs x tornillo gancho de ojo; peso : 65 g Material : Метал; Nombre del producto : Gancho de ojo де tornillo Dimensión : Longitud вкупно : 45 mm / 1,8' '; Боја директорот : Tono plateado Diámetro де ла rosca : 3.5 mm / 0.14' '; Longitud де ла rosca : 15mm / 0.6' 'Tamaño del gancho : 16 x 10 mm / 0.63' 'x 0.4' '(OD * Diámetro interno).

Главните карактеристики

Избор на клиент