.

.

Чувар 85207 8 x 1 Lashing Рака, Pack 2

Чувар 85207 8 x 1 Lashing Рака, Pack 2

DEN 213.60

Пристапност
Во достапна форма

Дизајниран за да се обезбеди покрив рек товар. 8 долги нозе и 1 инчен широк. 30 lb.работно оптоварување граница. 90 lb.пауза сила.Оваа Чувар lashing лента е наменета за светло должност апликации како што се обезбедување на покривот рек товар.Со двојно лентата за web тока, ова lashing рака има 30 lb.работно оптоварување граница и 90 lb.пауза сила.Голманот е на стручни и лидер во брендирани производи и услуги луѓето доверба за да се обезбеди нивната лична сопственост е обезбедено сигурно, да се транспортирани и складирани.Овие добро инженерните производи се со најголема доверба да се обезбеди единствен, едноставни решенија за одредени секојдневни потреби, нудење на сигурност, безбедност, безбедност и леснотија на користење.

Главните карактеристики

Избор на клиент