.

.

X AUTOHAUX 2 парчиња 8 Инчен Црн Автомобил Аудио Звучници Покрие Метал Mesh Subwoofer Скара Рог Guard

X AUTOHAUX 2 парчиња 8 Инчен Црн Автомобил Аудио Звучници Покрие Метал Mesh Subwoofer Скара Рог Guard

DEN 419.76

Пристапност
Во достапна форма

Удобност - Говорник покрие мрежа е направена од метал и површината е матирано третман.Ќе се чувствувате удобно допир кога прстите се лизга минатото.Функција - Структурна стабилност и отпорност.Чувајте ги вашите звучници безбеден од случајно оштетување.Клуч Големина - Скара е 8" од страна на страна, x 1/2" високи.Компатибилност - Универзален автомобил рог решетката за 8 инчен јазик.Забелешка : ве Молиме проверете за опис на предметот пред купување за да бидете сигурни дека тоа одговара на вашиот автомобил.Состојба : 100% Сосема нов и неискористени.Боја : Црна.Материјал : Метал, Гума.Димензии : Скара е 8" од страна на страна, x 1/2" високи.Говорникот покрие мрежа е направена од метал и површината е матирано третман.Што ќе се чувствуваат удобно допир кога прстите се лизга минатото.На работ на производот е опфатен со гума.Не го оштети вашиот автомобил.Ќе не flex и назад кога говорникот покрие наметнува со рака.Одлично за 8 инчен автомобил subwoofers и звучници.Метална решетка ќе се спречи штета од push-in, rips, солзи, и случајно удар-in -.Говорникот покрие мрежа е направена од метал и површината е матирано третман.Што ќе се чувствуваат удобно допир кога прстите се лизга минатото.На работ на производот е опфатен со гума.Не го оштети вашиот автомобил.Ќе не flex и назад кога говорникот покрие наметнува со рака.Одлично за 8 инчен автомобил subwoofers и звучници.Метална решетка ќе се спречи штета од push-in, rips, солзи, и случајно удар-in -.

Главните карактеристики

Избор на клиент