.

.

Фрли Перници Покрие 18 x 18 Инчи и Сурфање на Плажа Лето Графички палми Разно Текстури Калифорнија Амблем Стил Океанот Рај Перница Случај Памук, Лен за Падот Дома Деко

Фрли Перници Покрие 18 x 18 Инчи и Сурфање на Плажа Лето Графички палми Разно Текстури Калифорнија Амблем Стил

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Декоративни Фрли Перници Опфаќа Плоштадот Случај Големина : 18 x 18 инчи.Направени од 100% природни памук, лен.Супер мазна невидливи патент затворање за лесно вметнување и за перење.Се создаде стилски удобност на троседот, клупа, столица, автомобил , кревет или канцеларија.Перница, се покрива само,перница внесува не се вклучени.Големина : 18 x 18 инчи | Боја : Шема.

Главните карактеристики

Избор на клиент