.

.

Camii Миа Женска Долги Ракави Кошули UPF 50+ Сонцето Заштита SPF Т-Маица Пешачење Риболов Работи Кошули

Camii Миа Женска Долги Ракави Кошули UPF 50+ Сонцето Заштита SPF Т-Маица Пешачење Риболов Работи Кошули

DEN 237.60

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.UPF 50+ Заштита од Сонце : заштита од Сонце кошули да се спречат штетните UVA / UVB зраци за да се задржи вашата кожа безбедно на изложеност на отворено сонце.Кул s заштита од сонце маици се одлични за трчање, планинарење, риболов, кои патуваат..ект активности на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент