.

.

4 Пакет Медиум Метал Коса Ноктот Клипови - 3 Инчен Nonslip Голема Nonslip злато коса стеги ,Совршен Вилица коса стеги за Жени и Потенки, Густа коса стил,Силна Одржи Коса,Модн?

4 Пакет Медиум Метал Коса Ноктот Клипови - 3 Инчен Nonslip Голема Nonslip злато коса стеги ,Совршен Вилица коса

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

【4 бои】4 различни бои, погоден за различни прилики, многу погодна за tasteful жените. 【Практични и здрав】 Нашата коса клипови се направени од високо-квалитетни легури, и секој од нив е издржлив и нема да им наштети на вашата коса. 【Ситуација】за Време на вежбање, како што се јога, канцеларија, забава, домашна живот, капење, шминка, итн.Овој производ ќе ви помогне да чешел косата.Направи да изгледа домот и уникатен. 【Погоден за сите видови на луѓе】Овој коса стеги Погоден за сите видови на луѓе Погоден за сите фризури од различни возрасти.Како што е прикажано на сликата, млади девојки, малку девојки, зрели жени, мајки, итн.може да се вклопуваат со овој headband.Совршено се интегрираат во вашиот живот. 【Најдобар подарок】Ова е најдобриот подарок за себе.Овој производ може да ви донесе уникатна убавина на сите прилики.Тоа, исто така, ќе биде вашиот најдобар одговор кога ќе се двоумејќи се што да им даде подароци за мајки, ќерки, љубовници, соседи и пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент