.

.

Купер Bussmann BP/FRS-Р-30 30A FRS-Р кертриџ осигурач

Купер Bussmann BP/FRS-Р-30 30A FRS-Р кертриџ осигурач

DEN 2924.40

Пристапност
Во достапна форма

Објектот Тежина : 0.36 lb.Земја на Потекло : Мексико.Бренд име : Купер Bussmann.Објектот Димензии : 2.0"L x 0.6"W x 0.6"Х. 30 A, тип frs-р, патрон на осигурувачот, време на чекање, осигурувачот Tron, 600 V, димензии : 2.0"L x 0.6"W x 0.6"H, carded.

Главните карактеристики

Избор на клиент