.

.

Биче Прстен Клешти Со 600pcs М Помине клипови за Пилешко Quail Гулаб Милениче Кафез Живина Стегач за Инсталација на Алатките Огради Пребивање Ознаки Стапици Кафез

Биче Прстен Клешти Со 600pcs М Помине клипови за Пилешко Quail Гулаб Милениче Кафез Живина Стегач за Инсталација

DEN 333.84

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет на клешти за кафез.Направени од издржлив материјал. 1 Кафез Plier & 600 Ноктите.Оваа ставка може да се широко се користат за да ги инсталирате сите видови на Миленичиња Живина кафези.Едноставен за работа, Висока Вршење, како и Трошоците-ефективна.Направени од издржлив материјал.1 Кафез Plier & 600 Ноктите.Оваа ставка може да се широко се користат за да ги инсталирате сите видови на Миленичиња Живина кафези.Едноставен за работа, Висока Вршење, како и Трошоците-ефективна. 1.За да се избегне било превозот задоцнување, ве молиме да ги пополните плаќање, како е можно поскоро.па ние може да ви ги испрати точка во времето. 2.Ако имате било какви проблеми при плаќање или ако не сакате тоа било повеќе, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги реши проблемите или да го откажете нашите трансакцијата.Со почит!3.Сите предмети се испраќаат од Кина, АУ, САД директно зависи купувачи земји и акции тековна ситуација.Ние брод во светот.За Враќање и Продажба Policy1. Ние прифаќаме да се врати за размена или наплата.2. Кога сте го добиле вашиот пакет, веднаш да ги проверите предмети за да бидете сигурни на објекти се непроменети.Ни e-mail со слики ако неисправни предмети се најде, ние ќе го решат проблемот ПОБРЗО.3. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние прифаќаме да се врати за наплата или размена, но, превозот цена е неповратни.Забелешка : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент