.

.

Haveda Компатибилен за Apple Види Бенд 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm,Меки Силиконски Спорт Замена Рака Компатибилен со iWatch Серија SE/7/6/5/4/3/2/1 Жени Мажи

Haveda Компатибилен за Apple Види Бенд 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm,Меки Силиконски Спорт Замена Рака Компатибилен

DEN 156.48

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Одговара Модели : Компатибилен за Apple Види SE Серија 7 Серија 6 Серија 5/4/3/2/1. 38mm/40mm/41mm S/M Големина за 5.5"-7.5"зглоб; 38mm/40mm/41mm M/L Големина за 5.7"-8.5"зглоб. 42mm/44mm/45mm S/M Големина за 5.5"-7.7"зглоб; 42mm/44mm/45mm M/L Големина за 5.9"-8.8"зглоб.Премиум Материјал : Haveda Бендови направен од висок квалитет на флексибилни, трајни TPU материјал.Ја спречува кожата од иритација, лесни дише пот и отпорни на вода.Многу меки и удобни за носење.Повеќе Избори : Живописни бои поставува достапни и четири големини да се избере, да го персонализирате вашиот Apple види и да го истакнете вашиот уникатен вкус, мешајќи различни бои на бендови да се облекуваат вашиот i Watch, одговара облека во секојдневниот живот.Совршен дизајн : Алуминиум тока + Рецка + Дише дупки полесно да се прилагоди на должината, обезбедува чиста одговара, силна ја промените големината и да се избегне види падне, не се заклучи на Apple Види интерфејс прецизно и сигурно.Зошто Haveda? : Ние стоиме зад нашите производи и нашата прва грижа е вашето задоволство.Купи со доверба на знаејќи дека секогаш ќе бидат згрижени.Достапни 24/7. Исплакнете бенд со вода или избрише со влажна крпа.

Главните карактеристики

Избор на клиент