.

.

Стандард 04 ft Црвено Око и Око Roundsling (13200 Вертикална - 10600 Ѓердан - 26400 Кошница)

Стандард 04 ft Црвено Око и Око Roundsling (13200 Вертикална - 10600 Ѓердан - 26400 Кошница)

DEN 1442.40

Пристапност
Во достапна форма

Направен Во САД!.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС - Излишни Тагирање Систем.Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Произведени со Лесни, Висока Јачина најголемиот Дел Полиестер Предиво.Лесни, Флексибилни и Прифатливи..Стандард Roundslings нудат лесен за користење решение за голем број на општи кревање апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент