.

.

C2D РАДОСТ Нато Лист Рака Компатибилен со Garmin vivofit 3, Jr, Jr2 Активност Tracker Бендови Замена со Метал Случај за Мажи, Жени, Момчиња и Девојки Најлон Класичен Бенд

C2D РАДОСТ Нато Лист Рака Компатибилен со Garmin vivofit 3, Jr, Jr2 Активност Tracker Бендови Замена со Метал

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

Работи со Garmin vivofit 3, jr, jr2. ТЕШКИ-ДОЛЖНОСТ МЕТАЛ СЛУЧАЈ ДИЗАЈН : Метал случај го прави вашиот tracker нови гледа како накит, лесно да се заклучи и полетување.НОВ ИЗГЛЕД ДНЕВНИ : Нема потреба да се отстрани пролет барови да се разменуваат различни комбинации на бои во и надвор.НАТО види ремени : Мека, дише, удобно, водоотпорен, Смрдеа отпорни и машина перат.Секоја рака е 1.2 mm се слаби, но тие задржете го види добро и се направени со издржлив материјал.УЖИВАЈТЕ во СЕБЕСИ : Се носи на нурне види додека подводни.По латентни вода, препорачуваме да се даваат брзи исплакнете по фотографирањето во saltwater, може да се прошири употребата на време на рака.Со своите трајни, нечистотија & влажни отпорни карактеристики, можете да уживате со постои загриженост, а тоа е фитнес, пливање, нуркање, или качување.Тоа дури може да се одржи вашата види кога еден од пролетта барови пауза.ГАРАНТИРА : 6 - Месеци гаранција ,Duigong ви овозможува услуги или замена ако има било кој квалитет на прашањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент