.

.

DorisMax iPhone 12 Случај,iPhone 12 Про Случај,Shockproof Трајни Покрие со Модерни Дизајни за Девојки, Жени,Тенок Заштитен Телефонски Случај за Apple iPhone 12/12 Про 6.1 инчи Неверојатни Под?

DorisMax iPhone 12 Случај,iPhone 12 Про Случај,Shockproof Трајни Покрие со Модерни Дизајни за Девојки, Жени,Тенок

DEN 407.76

Пристапност
Во достапна форма

[МОДНИ ДИЗАЈНИ] : Во Doris Max ние ги конвертирате вашите секојдневни уред во стилски и елегантен додаток со нашиот препознатлив дизајнирани iphone 12/12 Про Случаи. [ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS] : копчиња се многу чувствителни, можете дури и може да се слушне клик на звукот кога им помогнам на копчињата на iphone 12 случај. [СОВРШЕН КВАЛИТЕТ] : Комбинација од Поликарбонат и TPU за двојна заштита од паѓање и гребење од капки ,испакнатини,или гребење. [ЕКРАН и КАМЕРА за ЗАШТИТА] : Помине 15 ft.капка тестирани.Поставените усните (0.1 инчи) ќе се заштити екран и камера кога се утврдат на подови или табели. [LIFTTIME ГАРАНЦИЈА] : Можете да добиете замена или целосна наплата за сите производи со прашања од Doris Max.Ние ќе ви одговори на вашите пораки во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент