.

.

ZCxiyu Сапун Фармацевт Refillable Рака Сапун Фармацевт Кујна Бања Хотел Фармацевт Пумпа Керамика Туш Гел-Шампон Лосион Шише Бело 300ml Сапун Пумпа (Големина : 350ml)

ZCxiyu Сапун Фармацевт Refillable Рака Сапун Фармацевт Кујна Бања Хотел Фармацевт Пумпа Керамика Туш Гел-Шампон

DEN 863.76

Пристапност
Во достапна форма

▲Употреба и го надополнува - брзо отворен со соодветна сума на сапун веднаш по кликнување, лесно да се надополнува и се чисти. ◆Лесно Рефил : голем отворањето на refillable сапун фармацевт овозможува лесно refilling во секое време, додека, исто така, избегнување непотребни отпад акумулација. ◆Капацитет : Смола сапун фармацевт има капацитет од 300 ml/10.14 оз,350 ml/11.83 оз и на тој начин обезбедува хигиена и чистота во бањата за неколку недели. ◆Компактна Големина : 9 Dx22.5 H см/3.55 Dx8.87 H во, течниот сапун фармацевт шише е доволно компактен за да се вклопи во дури и најмалите на бањи и кујни. ◆Елегантна и Издржлива : Тоа е добро направен од смола со повеќе процес, површината Три-димензионални исклучителна. ▲Обновливи и разноврсна - Обновливи и refillable, зелена и економски, може да се користи за течен сапун, сад сапун, лосион, миење на устата, етерично масло, масажа на нафта, итн.На сапун фармацевт е исклучително дизајнирани.ќе ви се допадне! ! !Производ : лосион фармацевт Материјал : Смола Капацитет : 300 ml/10.14 оз,350 ml/11.83 oz Size : 9 Dx22.5 H см/3.55 Dx8.87 H in Adaptation : за кујна и леб соба може да се пополни со средства за дезинфекција, лосион, течен сапун, Шампон, detergent Pay внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба.Ако имате било какви прашања, коментари или повратни информации, ве молиме пишете ни.

Главните карактеристики

Избор на клиент