.

.

Janitized ЈАН-KAPV6-2(10) Премија Замена Вакуум Хартиена Кеса, Sanitaire SC412, KarcherTornado PV6, Cleanmax CMBP-6, Tennant V-БП-6, Моќ-Flite PF300/600BP, ОЕМ#CMBP-10, C352-2500 (Пакување од 10)

Janitized ЈАН-KAPV6-2(10) Премија Замена Вакуум Хартиена Кеса, Sanitaire SC412, KarcherTornado PV6, Cleanmax

DEN 432.00

Пристапност
Во достапна форма

2 Ply, Микро Филтер специјално Дизајниран за Комерцијална Употреба.Одговара : Sanitaire SC412, Karcher Tornado Pac-Vac PV6, Cleanmax CMBP-6,Кобленц BP1400, Tennant V-БП-6, Моќ-Flite PF300 BP & PF600 BP правосмукалки ОЕМ#CMBP-10, C352-2500. Премиум Филтер Кеса дека ги Исполнува или го Надминува ОЕМ Филтер Ефикасност.Секој филтер кеса е отпечатен за лесно да препознаете вакуум тоа се вклопува.Сина Лента.

Главните карактеристики

Избор на клиент