.

.

ORVINNER Бебе Сонцето Шапка Памук, Деца UPF 50+ Заштита од Сонце Плажа Кофа Шапка Деца, Момчиња и Девојки Широк Обод Лето Игра Шапка

ORVINNER Бебе Сонцето Шапка Памук, Деца UPF 50+ Заштита од Сонце Плажа Кофа Шапка Деца, Момчиња и Девојки Широк

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Тока затворање. ☀ ДВОЈНА ЗАШТИТА од СОНЦЕ - ORVINNER деца сонцето УВ заштита шапка располага со широк обод и UPF 50+ заштита од сонце; UPF 50+ заштита на ткаенина ќе блокови 98% од Штетните УВ Зраци, и Својот широк обод помага за покривање на децата на лицето, вратот и ушите, но нема да го блокира дете е приказ, голема одржување на сончевите зраци надвор од вашите малечки и да се обезбеди најдобра заштита од сонце за деца кога играат надвор во пролет / лето сезона. ☀ СУПЕР УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ - бебето сонцето шапка е направен со 2 слој висок квалитет на платно, лесен и лесно свитлива за складирање.Совршен за сите ден се носат.100% мека памучна со ултра-меки трајни мрежа внатре, се задржи вашето дете удобно и дише цело време во активности на отворено. ☀ ГОЛЕМИНА & СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ - Нашите деца плажа шапка е дизајнирана со прилагодливи брадата рака, обезбедува деца шапка остане во место кога windy или деца повлекува и да се обезбеди подобро се вклопуваат.Нашите Кофа капи за децата имаат пет големина : 46cm=18.11"(одговара на 3 до 6 Месеци), 48cm=18.9"(одговара на 6-12 Месеци), 50cm=19.7"(вклопува 12-24 Месеци), 52cm=20.5"(одговара на 2-4 Години), 54cm=21.3"(одговара на 4-8 Години). ☀ НАЈДОБАР ПОДАРОК ИЗБОР - 100% СОСЕМА НОВ.Доаѓа во око-пукање бои и симпатична модел.Тоа е лесен, количка и се вклопат во џеб лесно.Совршен за деца играње на плажа или во дворот, одете на риболов, safari, патување, кампување, пловењето, патување, пикник и др. ☀ ПРОДАВНИЦА СО ДОВЕРБА - Подобни за 's 30-дена се враќа политика, 12 месеци грижете се-слободен за сите прашања.Купувањето е ризик-бесплатно, Ако за било која причина, нашите бебе сонцето капи за момчиња или девојки не ги задоволи вас, едноставно контактирајте со нас, ние ќе го замени сте нов замена или целосно враќање на средствата.

Главните карактеристики

Избор на клиент