.

.

Burndy W162 Нерѓосувачки Челик W Умре, Индекс 162

Burndy W162 Нерѓосувачки Челик W Умре, Индекс 162

DEN 1002.24

Пристапност
Во достапна форма

Посебни Карактеристики : Die Индекс : 162. Примена : За MD6, MD7 Механички Алат, Y500 CTHS Хидраулични Алатка, PAT600-18 V, PATMD6 Батеријата Actuated Алатка.Стандард : Ro HS Компатибилен со Изземање.Капацитет : 4 AWG Алуминиум.Нерѓосувачки Челик W Умре, Индекс 162, што се Користи во MD6 Hytool.

Главните карактеристики

Избор на клиент